| HATSUNEmiku2011 a întrebat:

Spune unde ai calatorit in vacanta de vara, de iarna si de pasti
cele mai bune locuri de vacanta primesc fundiza si celelalte preimesc vot

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

Eu în vacanţa de vară am fost în Bulgaria la nisipurile de aur şi la Mamaia în Constanţa.
În vacanţa de Paşti am fost pe la Mănăstirea Celic Dere pentru că acolo este o icoană cu Mântuitorul, deoarece era neagră si Mântuitorul avea ochii închişi şi acum icoana este pe jumătate neagră, iar Mântuitorul are ochii întredeschişi pentru că icoana se curăţă singură.
Iar în vacanţa de iarnă am stat acasă...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă simt bine acolo unde este o atmosferă primitoare.
Pa, pa.

| Zangetsu a răspuns:

In vacanta de vara am stat si m-am jucat pe calculator, ca n-am bani de altceva.

| bogdan_6209 a răspuns:

In vacantta asta de vara am mers cu familia la matusa mea din Texas in vacanta de pasti am fost in Bucuresti si de de craciun am fost la munte in austria funda? :d