| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti'mi cateva motive care te vor face sa mergi mai departe...sa stii pentru ce traiesti.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Conditia de om.
Respectul pentru tine.
Incapatanarea.
Visul propriu!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motivele sunt doar în interiorul tău.Ce îți place? Ce simți că te face să trăiești? Ce iubești? Răspunsurile la întrebările acestea sunt și motivele de care ai nevoie. Baftă!

| GREWup a răspuns:

Nu traiesti pentru nimeni altcineva sau pentru nimic, decat pentru tine insusi!

| nikiniki a răspuns:

Probabil daca ai avea un bebe ai avea pentru ce trai,,, cred ca o iubita ti-ar fi de mare ajutor

| anonim_4396 explică (pentru nikiniki):

Sunt fata!happy

| nikiniki a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci fa-ti un bebe

| anonim_4396 explică (pentru nikiniki):

Imi pare cu sorry...am 15 ani ...In ce am scris mai sus nu vad sa ma preocupe asa ceva! Sunt intr-o situatie destul de trista si as vrea niste sfaturi plauzibile nu doar asa dupa ureche.