| NatureSelf a întrebat:

Spuneti-mi o idee buna cu ce ar trebui sa intru intr-o conversatie cu o fata, si cum trebuie sa procedez daca vreau so cuceresc? ca nusunt nici ele proaste, si isi dau seama ce vrei. Doar sa nu par un disperat.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Mici cadouri ( puţin aur cu ceva diamante ), te plângi aşa într-o doară că dobânda la milionul tău de dolari e cam mică, îi poţi spune că mergeţi cu Dacia la plimbare doarece Porsche-ul e la reparat, mergeţi la Vama Veche deoarece vila ta de la Mangalia este împrumutată unor prieteni etc

| TheBloodyRoses a răspuns:

Cu ce ai putea intra in conversatie? Un film, o carte, o intrebi lucrurile care`i plac, tii legatura cu ea si apoi i spui ce simti. Nu`i greu si sunt sigura ca va apecia. Daca incerci s`o cuceresti? Incearca sa fii tu insuti si daca nu te accepta asa ar fi mai usor nici sa nu`ti bati capul. Conteaza sa te accepte pentru cum esti tu.

| PufoseniaDF a răspuns:

E simplu: fa rost de adresa ei de messenger si spune-i asa sau, daca ai curaj, intreab-o fata in fata daca vrea sa fiti impreuna.Sa stii ca fetele apreciaza foarte mult baietii curajosi! Funda?