| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se numesc aia, care stiu sa vorbeasca corect gramatical, fara greseli? cine imi spune, ii dau FUNDA!

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Oameni care NU au trecut prin scoala ca gasca prin apa.
Oameni care nu-si bat joc de propria limba.
Oameni care nu-si bat joc de interlocutor vorbindu-i ca pe maidan.
Si as mai putea insira, dar deja e a doua intrebare din asta...bizara pe care o pui si am obosit.

| horia2012 a răspuns:

Un om invatat.

| StalkerSoul a răspuns:

Oameni perfecti, care nu exista deoarece toti gresim pana la urma deci. happy

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru StalkerSoul):

Dacă eu cunosc gramatica limbii române până la cele mai mici detalii înseamnă că nu exist? Interesantă perspectivă.
Întrebarea oricum e prostească, deci nici nu ar trebui să mă aștept la răspunsuri mai inteligente de atât.

| StalkerSoul a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Bai baiatule uita-te calumea la ce s-a referit baiatul acolo si numai imi comenta tu mie!
Sti doar sa comentezi atat, de altceva nu esti in stare! oh go on

| Imstrong a răspuns:

Deştept rolling on the floor

| Anonymous999 a răspuns:

Agramati

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Anonymous999):

Agramat/ă eşti tu! happy

| Anonymous999 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

El a intrebat cum se cheama oamenii care nu stiu sa scrie corect gramatical si ortografic si se cheama agramati.

| XQueenX a răspuns (pentru Anonymous999):

Mai citeşte o dată întrebarea...

| Anonymous999 a răspuns (pentru XQueenX):

A dalaughing my bad