| dolceromania a întrebat:

Stiam ca daca cineva pe Facebook te blocheaza sau asi sterge contul ramane ceea ce ai conversat cu el! Cum se face ca nu mai dau de o persoana cu care am vorbit mult, nu-mi mai apare nimic cu numele lui si nici la mine la mesaje nu-l mai gasesc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate ai sters conversatia.

| Ornio a răspuns:

Salut!,trebuie sa te debloce si sa te readauge la prieteni dupa aceia scrii or ce mesaj si dai in sus!

fundita?

| dolceromania explică (pentru Ornio):

Pai si faptul ca eu vorbind mult cu el nu mai apare la mesaje?