| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa plastifiatul unei coli A4? Si unde pot sa o plastifiez? Am facut un desen pentru cea mai buna prietena a mea... si vreau sa i-l ofer de ziua ei...

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe Buzaului, langa Reprezentanta Skoda e un leu plastifierea.
Cum nu spui din ce oras esti, regrete eterne; n-ai decat sa cauti singura sa vezi cat te costa trenul ca sa ajungi unde ti-am spus eu.
Pe bune, acum: mai ai frati pe-acasa?

| madalina_4917 a răspuns:

Eu zic sa o scoti ca o poza de un tablou mai mare cred ca va arata bine aceasta este ideea mea sper ca ti.am fost de ajutor