| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca e adevarata faza cu powerful audio, care iti schimba ochii in albastru? cica ceva de mesaje subliminale, pot pati ceva?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E adevarata, mie mi s-au facut mov!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Da' cum sa nu

| Oana92 a răspuns:

Culoarea ochilor e data de informatia din ADN, asa ca nu se poate modifica.

| Purplegirl101 a răspuns:

E 100% adevărat! Am încercat de 2 zile schimbarea din căprui închis în auriu verzui și deja am niște pete de auriu! Mi-au confirmat mai mulți oameni deci nu e în mintea mea. Îți trebuie încredere ca va funcționa, punctualitate și meditație!