| ღKittyღ a întrebat:

Stie cineva dc nu pot sa raspund la intrebarile altora aici pe TPU? scrie intra in contul tau sau fa-ti cont nou si eu sunt logata. dc face asa?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vad ca ai acest cont din aprilie 2010, deci adresa deja ti-ai confirmat-o.
Probabil a fost/este doar o eroare a site-ului. Delogheaza-te si intra din nou in cont! Ar trebui sa se rezolve. Succes!

| IAmTheDesteny a răspuns:

Nu poti deoarece trebuie sa iti confirmi adreSA"happy nu stiu cum sa iti explix da pune o intrebare cu ceva de genul "cum imi confirm adresa de mail?" Succes!