| alexaalexandraa a întrebat:

Stie cineva limba germana? Vreau sa stiu cum a-ti invatat-o mai usor.

4 răspunsuri:
| ellaells a răspuns:

Meditatiile sunt cea mai buna solutiewinking

| sparky34 a răspuns:

Eu stiu, se invata mai greu dar daca ai vointa inveti.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Da, si eu o stiu destul de bine.Trebuie sa iti placa sa o inveti de placere nu fortat si neaparat trebuie si vointa. Am luat cateva meditatii. Pa, pa

| bobosf a răspuns:

Eu unul am invatat pe http://cursurigermana.ro. Cel putin la inceput si dupa am tot cautat pe internet. Este important sa ai si pe cineva cu care sa vorbesti in limba germana, singur este mult mai greu.