| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Ce pot face daca cineva sau presimt ca mi-a restrictionat accesul pe Facebook de a dauga utilizatori fara a avea ceva in comun cu ei? Doar cei cu care am ceva-n comun gen oras scoala sau facultate sau altele de genul le pot adauga!

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Te lași de Facebook te duci voluntar la crucea roșie ajuți ucraienience te bucuri de viață

nu de degete in sus pe o pagina virtuală

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma ajuta cineva!?

| RxTx a răspuns (pentru anonim_4396):

Incepi să trăiești să îți faci o prietena un prieten sa mergi afara din casa pe picioarele tale sa te duci la mare la soare la o terasa pe plaja să bei o bere să mânci un mic
Sa te cunoști cu oameni care mai târziu vor ajunge sa lucreze prin instituții sau cine știe pe unde și vei avea nevoie de ei sa te cheme sonor tine in China să muncești pe acolo după ce capitalismul va fi dat faliment datorita lenei consumerismului exacerbat

Viața e frumoasa respiri cunoști oameni noi fara Facebook
O gagica pe care poți să o pui să o giugiulești să o ții în brațe să o iubești