| zayyka20 a întrebat:

Stiti am observat la foarte multe persoane ca au invidie pe mine...Mereu minciuni spun despre mine... Criticarea asta ma omoaraa. Ce sfaturi puteti sa-mi dati?

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie! Ma vorbesc pe la spate chiar cele pe care le consideram prietene! sad doar pentru un baiat!
Eu nu le bag in seama, acum le raspund daca se ia de mine sau nu le comvine ceva! Sti, ele se cred centrul universului si pot avea orice baiat, eii. uite ca nu a fost asa! Si eu inainte chiar le credeam prietenele mele sad
NU MAI BAGA LUMEA IN SEAMA! Nu se merita!

| zayyka20 explică (pentru gingergirl1):

Hmmmm...Cinstit deja m-am saturat si nu din cauza baietilor, dar chiar invidie ca eu imblu in tocuri sau ma imbrac intr-o haina mai moderna. Se lingosesc pe linga mine, dar apoi ma vb pe la spate (

3 răspunsuri:
| Shеili a răspuns:

Te invidiaza, nu atrage atentia si gata.Ei vor fi foarte nervosi ca nu au reusit sa te jigneasca, sa-le ciuda ca nu-ti pasa si gata.

| KoSmYnV3rDollarDollarATuBadBoYy a răspuns:

Duuusmaaaaaniiiiiii imi poarta pica
Ca n-au valoareeea meeeeeea
Si toata viata looor
Nu calca-n urma mea

Soloooo percutia