| RoxAnana a întrebat:

Stiti bine ca se aproprie Craciunul...si mi-ar trebui cateva sugestii de cadouri pentru 3 profesoare...trebuie date pana pe 16. Orice sugestie e bine-venita si dau si funda:X

Răspuns Câştigător
| Mihαelα a răspuns:

O cutie de ciocolate Raffaelo cred ca ar fi foarte frumos si gingaş totodata, o şampanie care cu siguranţă va fi bine venită în perioada sărbătorilor, si s-ar putea un mic suvenir, ceva mai mult nu are rost pentru ca profesoarele ştiu că voi sunteţi elevi şi nu se aşteaptă la ceva de fiţe din partea voastră, se vor bucura că v-aţi gîndit la ele, şi desigur fapta contează, asta te face să te simţi cel mai bine.

1 răspuns:
| AaBb a răspuns:

Niste flori si o lectie bine invatata.