| Denisa0954 a întrebat:

Stiti ca daca un editor va apreciază raspunsul, primiți o monedă. A reușit cineva sa si cumpere ceva din "magazin" cu acele monede?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, multa lume a luat. Exista si o pagina unde se pot vedea toate aceste persoane big grin

| LPCTSTR a răspuns:

Si-au luat destui, acum noroc sa ai sa mai primesti asa ceva... De cand a aparut dezinteresul din partea adminilor intr-atat incat sa ramana numai unul singur, cred ca monedele vor deveni numai o raritate aparte de cateva ori pe anotimp.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am avut și eu 3 din alea, au termen de valabilitate, trebuie să-ți pierzi jumătate de viață aici ca să strângi suficiente pentru că nici măcar nu mi se pare că au criterii anume pentru care sunt acordate, deci e așa, un fel de surpriză când primești una și oricum nu merită pentru ce au ei în magazinul ăla.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu în 2019 aveam 3. De 3 nu se poate face nimic.
Mi s-au „anulat" tongue

| Rihhana1 a răspuns:

Doar raspunsurile foarte elaborate primesc o moneda din ce am remarcat eu.