| Dimineata a întrebat:

Stiti ca sunt acele pagini cu informatii despre vedete si nu numai, de fapt e ca un de ziar, so as vrea un link cu pagina respectivahappy

5 răspunsuri:
| Araia a răspuns:

E halucinanta cererea ta

| Dimineata explică (pentru Araia):

Nu e o iluzie, problema e ca tu na ma poti ajuta... n-am cerut opinia ci doar ajutor. In fine multumesc oricum.

| Araia a răspuns (pentru Dimineata):

Nu am zis ca e o iluzie. Am zis ca e halucinant. Si ma refeream in parte la faptul ca nu inteleg ce doresti. Am citit si recitit postarea ta, si nu gasesc nici un sambure de logica.

| Dimineata explică (pentru Araia):

Intr-adevar nu aveai cum sa stii la ce se refera intrebarea din moment ce nu citesti asemenea pagini.

| Araia a răspuns (pentru Dimineata):

Nici macar nu e intrebare. Dar pot sa imi dau seama ca habar nu ai pe ce lume esti. Distractie placuta intre unicornii tai.