| blacksnow a întrebat:

Stiti cum e sa fiti cu adevarat iubiti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

DA! e un sentiment placut, ma simt in siguranta, protejata, chiar de patesc ceva rau, ma cert cu ai mei sau iau o nota mica iubi ma face sa uit de toate! nu stiu ce m-as face fara el!

| AnaEindragostita a răspuns:

Da.sunt ca o floare rasarita ca un inger pazitor.

| versavia a răspuns:

Da stiu, cum e sa fi iubit si sa iubesti iti da putere sa mergi mai departe in viata, si asa viata e asa cum e.

| cristianpopa a răspuns:

Da. Nu exista termen de comparatie sau cuvinte sa exprimi.

| denyelle a răspuns:

Din pacate, nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh! Crede-ma ca stiu. Ar fi multe de spus, dar prefer sa tac. EA stie de ce tac... happy

| iulyya a răspuns:

Da eu stiu.Este foarrte frumos sa fii iubit cu adevarat. Te ajuta sa fii mai bun, sa vezi viata mai pozitiv si sa treci mult mai usor peste clipele grele.Si mai frumos este sa iubesti si tu pe cine te iubeste cu adevarat.

| Ela_1684 a răspuns:

E foarte frumos