| anemona18ida a întrebat:

Cu cine ati alege sa fiti :cu iubitul pe care il iubiti mult sau cu un alt baiat care va atrage ca un magnet s cu care nu stiti daca v-ati potrivi desi din ce il stiti pare un baiat care vi s-ar potrivi manusa?

2 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Pe iubitul pe care "il iubesti mult" nu il iubesti din moment ce ai timp sa vezi ca te atrage altul ca un magnet.
iar legat de intrebarea ta...cred ca tu ar trebui sa stii cel mai bine asta.tu stii ce simti si pentru unul si pentru altul si nimeni de pe TPU nu poate sa aleaga mai bine decat tine.

| Ad3yana a răspuns:

In momentul in care am 2 optiuni clar nu iubesc pe nici unul. daca nu am alte optiuni atunci ii testez pe amandoi si vad care ma merita