| RAY a întrebat:

Stiti povesti creepy?

Hai sa le aflam si noi

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Covid este cea mai creepy poveste in momentul de fata. Fara vaccinare nu avem cale de scapare.

| GRINZZY a răspuns:

Hopa xD, salve, Mare Cif(boss) tongue

Erai m@i activ, din câte imi aduc aminte! Puneai multe întrebări, alea-alea, acu', ești: pustiit... ce
s-a întâmplat?laughing Nu-ți mai dă (voie TPU-ul) / ții dietă? o.O

| RAY explică (pentru GRINZZY):

Si eu imi amintesc de tine,timpul este valoros mann, faza e ca noi stam prost cu rata de infectare, vb de infectare, o luna nu am iesit din casa fara hartie, acum la 6 se inchide totul, la 8 nu ai voie sa iesi din casa, salile de sport sunt inchise