| MAIA18 a întrebat:

Stiti un magazin online care face torturi bune si accepta comanda prin curier ramburs pana in constanta? Sa aiba mai multe feluri de torturi.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi o cofetarie care livreaza prin glovo / tazz

| lpavel a răspuns:

Online nu cred ca gasesti pentru ca trebuie sa platesti jumatatea inainte iar jumatate la livrare daca nu mergi tu dupa ea!
Mergi tu frumos la o cofetarie/magazin de dulciuri si comanzi fizic acolo, iti vor face orice tort doresti! Cei care lucreaza in acest domeniu toti se pricep la asta nu trebuie sa ai dubii, numai sa nu ceri sa-ti faca diferite modele pe tort ca sta chiar nu stiu toti si vei fi dezamagita la felul cum va arata... laughing

| 199onur7 a răspuns:

(