| painecuzahar a întrebat:

Daca am cerut plata ramburs la o comanda online, oare pot plati la curier cu cardul sau e obligatoriu cash?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Pai fiind ramburs,ar fi de preferat sa plătești cu cash, pentru că na, dacă voiai cu card sa plătești, o puteai face direct de pe site-ul vânzătorului.
Da' chiar și așa, unii curieri au și pos-uri la ei, merita sa întrebi totuși.
Bafta!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea curierilor au acum si pos

| dullcat a răspuns:

Ramburs inseamna de obicei cash.Nu cred ca ai optiunea de a te razgandi ulterior.

| painecuzahar explică (pentru dullcat):

Credeam ca inseamna ca il platesc la livrare.