| anonim_4396 a întrebat:

Ştiu că e o întrebare mai ciudata, dar: Cum aflu dacă un prieten de a-l meu are în lista lui o anumită adresă? Adică vreau să vad dacă, dau un exemplu, alex_2011 îl are în adresa lui pe george_2011. (e un exemplu) Sper că aţi înţeles, chiar m-ar ajuta mult şi dau fundă. happy

1 răspuns:
| kogi1983 a răspuns:

Singurul lucru pe care poti sa il faci este sa il cauti in lista lui. este o conexiune securizata si nu poate trece un program pentru a face ce vrei tu