cami
| cami a întrebat:

Stiu ca multi dintre voi nu credeti in horoscop/ zodii/ etc. Dar, nici in caracteristicile zodiilor? Aruncati o privire aici :
http://www.clubmistic.ro/....../index.php ...clic stanga pe zodie. Se aseamana cu caracterul vostru sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt vomitator si se potriveste doar cand ma imbat si mie rau.

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hehe cati raci pe aicihee hee
Si eu sunt racsmug si seman in mare parte cu caracteristicile zodiei mele\dancing big grin.

nony
| nony a răspuns:

Eu sunt Taur, dar ma aseman 50%. din ce spune acolo, plus ca 50% am ¨portretul otrávit¨ devil

| SweetCandy a răspuns:

Mie mi se potriveste ca o manusabig grin multumesc!

kratos
| kratos a răspuns:

Eu sunt (d)rac si se potriveste in mare ce zice despre mine. Recunosc ca sunt fidel sotiei si caminului happy.

| Cryssy a răspuns:

Si eu sunt rac si se potriveste si la mine tot.

| Gregory a răspuns:

Salutare! Eu nu cred în aşa ceva pentru că este peăcat şi cu acest lucru am spus tot! Sunt nişte absurdităţi! Viaţa şi misiunea omului pe peământ depinde numai de Dumnezeu. El îţi dă, iar tu ai liberul arbitru şi ai posibilitatea să alegi ce-ţi doreşti, doar că fiecare persoană este şi va fi responsabilă pentru tot ceea ce face. Aşa că este nevoie de mai multă gândire...

| Gregory a răspuns:

Eu unul am scris corect mesajul de mai sus, dar nu înţeleg de ce mi-a apărut cu unele greşeli?! Şi nici să-l reeditez nu merge... mă rog... ideea este cea care contează. Toate bune happy

| Georgiana2905 a răspuns:

Mda. Ai dreptate. In parte de 90 % are dreptate. Parca m-as fi descris pe mine.

| ellene a răspuns:

Wow ...chiar ca se potriveste. Chiar azi mi s-a intamplat sa ma intrebe cineva ce ar putea vizita in orasul meu... uite la horoscop cum zice : "Primiţi vizita unor prieteni care doresc sfatul dumneavoastră într-o problemă legată de o deplasare într-un loc în care, spre deosebire de ei, aţi mai fost. Le spuneţi tot ce ştiţi despre zona respectivă, care de altfel vă place foarte mult."
sau... de cand sunt in vacanta am pus cateva kg .si ma gandeam sa fac ceva pana nu depasesc limita .horoscopul zice :"Puteţi încerca cu succes un nou regim alimentar sau un nou program de fitness" ...am ramas chiar suprinsa! mersi de link

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Wow sunt rac si totul se potroveste la mine! Cine stie... dar eu tot nu cred. De obicei, astrologii sunt platiti pentru imaginatia lor bogata. Nu altceva. Nu-i de mirare ca fiecare horoscop scrie altceva. Deci nu cred, chiar daca uneori se potriveste.

| BabyRosse a răspuns:

Eu cred in horoscop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint nascut pe 12 noiembrie. Sint in zodia porkului. Adica sint pork, cui doreste ii dau voie sa ma taie de Craciun... pofta buna laughing
P. S. Cred ca inainte de Craciun, ultima masa va fi stricnina, cine se infrupta din mine, va fi placut surprins, va cadea pe spate de surprindere rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu neg că ce spune despre zodia Rac (adică eu!) mă reprezintă.
Nu coincide cele spuse în horoscopul zilnic.
Eu urmăresc pe Urania, pe B1 și întradevăr multe se confirmă pentru mine din spusele ei. Chiar o urmăresc săptămânal.
Pa, pa.