| N0 nAmE a întrebat:

Stiu ca o sa radeti de mine, dar ma rog...oh go onlaughing
Unui baiat ii place fff mult de mine, iar mie nu...pentru a nu ma mai sacai atat i-am spus ca am prieten(in jur de 18 ani) si ca nu este din zona...nu are de unde sa il cunoasca.acum trebuie sa ii trimit o poza cu "acel prieten"care nu exista/ma puteti ajuta? poate aveti si voi prin calc(eventual sa imi dati un idhee hee) sau de pe un site ceva(facebook)rolling on the floormersi anticipat

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de râsete, pentru ce trebuie să te justifici?
I-ai spus că ai prieten, să te lase în pace sau e prost de nu înțelege? Ocolește-l!
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Pai sunt atatia tipi pe facebook rolling on the floor
Ia si tu de la un tip din strainatate poza, ca sigur n-are cum sa il gaseasca pe facebook.Intra pe profile de vedete si gasesti acolo profile straine! Bafta! :* >big grin

| N0 nAmE explică:

E prost...doar de asta fac toate astea ca de urat nu e...laughing