| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Stiu ca sunt pe lume persoane care accepta orice fel de a fi al unui om, adica nu-l deranjeaza daca e rapper, motociclist, rocker, genul de copil care invata mult la mate si fizica, baieti gay etc.
Eu sunt genul ala de persoana, si lumea ma tot confunda cu o persoana gen: "vreau sa ma placa toti, trebuie sa accept felul lor de a fi daca vreau prieteni multi", si ma cam supara lucrul asta.
Vreau sa stiu daca si aici pe TPU sunt persoane ca mine.
Va pup.

12 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Iti plac oamenii nespalati? E un fel de a fi laughing Mie nu, si nu cred ca exista persoane care sa-i placa pe toti. De acceptat de la distanta, e usor, priveste-i de aproape.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru Mădă0611):

Nu nespalati laughing
eu zic ca nu ma deranjeaza felul de a fi al unei persoane, pentru ca privesc inauntrul lor si aflu ce persoane sunt de fapt.

| Mădă0611 a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Nu ti s-a intamplat niciodata ca aspectul unei persoane sa te faca sa nu iti doresti s-o cunosti/privesti inauntru?

| Anonima264 a răspuns:

Depinde de ce fel.
Unele feluri le accept, dar altele nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci de pup, cand socializezi cu o persoana cauti sa vezi si interiorul lui, sufletul?

| IndiferentXD a răspuns:

La un momendat o sa fi luat de prost/a, cu bunatatea ta straight face!

| LovingAdam a răspuns:

Si eu sunt la fel, si nu-mi pasa ce zic ceilanti oh go on daca unora le place sa isi bata joc de cineva sau sa-i jicneasca e treaba lor ...Eu nu sunt de loc cum sunt cei din jurul meu, eu accept orice fel de persoana.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru LovingAdam):

Mi-a placut raspunsul tau happy

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru LovingAdam):

Pentru ca sunt de parere cu tine laughing