| anonim_4396 a întrebat:

Sudan este o tara mai bogata decat provincia Sindh?

11 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Unde este Statul Sindh? Ne spui si noua?
Eu nu am gasit.

| Drimmero a răspuns (pentru Iote):

Nu va bateti capul, amesteca termenii incat sa iasa ceva, nu prea are logica in ceea ce zice, am urmarit-o o perioada sa vad care e faza cu ea si n-are toate tiglele pe casa.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pe tine nu te blochez, iti zic si eu, ca tu esti cel care se baga in seama fara logica. Si ma imiti, candva eu scriam.

| anonim_4396 explică (pentru Iote):

E provincie, in india si america sunt denumite "state", m-am incurcat eu.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine te imita pe tine, eu? Doamne fereste, ai vrea tu/

| Curious2 a răspuns (pentru Drimmero):

De parca tie nu iti lipseste nicio tigla.

| Drimmero a răspuns (pentru Curious2):

Vezi ca ai gresit contul de pe care sa-mi raspunzi, trebuia sa-l bagi aici pe ''troleibuz'' ca sa nu 'bata' la ochi, bwhahahaha.

Ba, fata de tine sunt un om foarte normal, nu am cuvinte sa iti descriu devierile, ca tu troll nu esti. Intr-un final ti-ai dat arama pe fata, oricat ai fi incercat sa te scoti de pe alte conturi nu-ti iesea, adu-le si pe celelalte aici.

| Curious2 a răspuns (pentru Curious2):

Apropo de ţiglă.
Maică-mea ar fi vrut sa acopere casele cu ţiglă linda. Cică aia ar fi mai buna decat tabla argintie sau decat azbestul.
E mai durabila, e mai lucioasa, e mai rezistenta si mai colorată.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

rolling on the floor)))) Mersii. Tu folosesti cuvintele random, si da iese perfect sensul de a ataca necunoscutii.
N-am chef de chestia asta azi, shab bekheir. Nu eram eu, dar daca la admin ii apare "vecinul din peretele meu" nu am ce face in situatia asta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu atac, doar constat niste lucruri, stiu, nu sunt genul care sa spuna ce vrea fiecare sa auda, acum chiar nu te-am atacat. Consider ca am fost ultra finut.

| Iote a răspuns (pentru anonim_4396):

E provincie in... Pakistan. Nici pe departe Stat. Fara model american.