| 08091991 a întrebat:

Sunt baiat, am 18 ani si 1 69 inaltime. Ce pot face sa mai cresc vreo 5 cm? Chiar imi doresc sa fiu mai inalt.Va rog mult ajutati-ma.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| maya_1276 a răspuns:

Perioada de crestere la voi baieti este pana la 21 ani...ai timp pana atunci sa te inscri la un club...(inot, baschet, volei)sunt multe sporturi care te ajuta sa te inalti. aa mai nou acum ca sa isi vanda uni marfa... spun ca de la steroizi te inalti... e o tampenie...alea sunt pentru altceva...

8 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Pai ai putea sa faci ceva sport - inot, baschet...

| Princessee a răspuns:

Fa mult sport, baschet, inot iar un sport mai accesibil ar fi badminton-ul sau tenisul.

| maya_1276 a răspuns:

Perioada de crestere la voi baieti este pana la 21 ani...ai timp pana atunci sa te inscri la un club...(inot,baschet,volei)sunt multe sporturi care te ajuta sa te inalti..aa mai nou acum ca sa isi vanda uni marfa ...spun ca de la steroizi te inalti...e o tampenie...alea sunt pentru altceva...

| maya_1276 a răspuns:

Perioada de crestere la voi baieti este pana la 21 ani...ai timp pana atunci sa te inscri la un club...(inot,baschet,volei)sunt multe sporturi care te ajuta sa te inalti..aa mai nou acum ca sa isi vanda uni marfa ...spun ca de la steroizi te inalti...e o tampenie...alea sunt pentru altceva...

| gherghe_9739 a răspuns:

Te duci la cismarie si comanzi o pereche de pantofi de 5 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inot, baschet, voleiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca baschet. si inoata mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te duci la basketeu m-am dus si de vreo 3 saptamani am crescut 2 -3 cm