| Doarunaltutilizator a întrebat:

Sunt in a zecea, dupa ce se termina primul semestru ma pot transfera la alt liceu? ce fise ar trebui sa completez?

1 răspuns:
| Bella993 a răspuns:

Desigur ca te poti transfera, dar trebuie sa mergi la secretariat din timp. Ei o sa ia legatura cu scoala unde vrei sa te transferi. In cazul in care nu o sa ia ei legatura, trebuie sa mergi tu cu un parinte la scoala cealalta sa vedeti daca se poate si daca sunt locuri. O sa va indrume ei. Cred ca trebuie sa completati o fisa de transfer.