| Patrick1 a întrebat:

Sunt intr-o dilema. Vine sau nu sfarsitul lumii? Ca sa stiu daca imi iau ghete de iarna sau nu... big grin

Răspuns Câştigător
| MaliRaisa a răspuns:

Daca vine eu iti zic sa-ti cumperi ghete...sa mori cu gandu' impacat! dar fi fara grija ...nu o sa vina foarte curand.

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca chiar vine, o sa te arda binisor (va fi prin foc, dupa cum zice Biblia), incit o sa vrei sa dai jos si pielea de pe tine, asa ca nu o sa mai ai nevoie de bocanci deloc!happy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Apocalipsa?
Roaga-te sa nu vina ziua sfarsitului, PAMANTUL NU E PREGATIT PENTRU JUDECATA!

| Azµre a răspuns:

Mai nou am auzit la televizor că vor transmite live apocalipsa rolling on the floor și vorbesc cât se poate de serios

| Patrick1 explică (pentru Azµre):

Murim in direct cum ar veni big grin

| Azµre a răspuns (pentru Patrick1):

Vaide capul nostru...

| Zatharra a răspuns:

Ia-ţi fără grijă! Dacă vine îţi dau eu banii înapoi...

| oannapg a răspuns:

Dacă sunt faini, ia-ți. :-))

| Patrick1 explică (pentru oannapg):

laughing Merg pe mana tahee hee

| Patrick1 explică:

Gata, mi-am luat! laughing)

| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

Poti sa iti iei, ca sa mori cu ghete frumoase in picioare