| A_3962 a întrebat:

Sunt intr-o relatie de aproape 2 ani, ultimile 6 luni am fost nevoit sa parasesc tara din motive familiale. Toata aceasta perioada am vorbit zilnic prin telefon sau pe messanger.In ultimile 2 saptamani ne-am certat destul de des din tot felul de prostii. Mai am 4 zile si revin in tara la ea dar ea a inceput sa imi dea raspunsuri de genu "m-am obisnuit singura" si "sa nu ai pretentii sa fiu ca si cum nu ai plecat". Imi spune ca ma iubeste incontinuare foarte mult. Spuneti-mi va rog ce pareri aveti in privinta comportamentului ei, ma face sa ma simt nesigur. Am senzatia ca am sa o pierd. Credeteti ca este din cauza perioadei de 6 luni care am stat separati? Credeti ca in momentul in care o sa fim din nou impreuna o sa revenim la normal? Tin mentionez ca stiu sigur ca nu a gasit pe altcineva. Va rog, apreciez orice sfat. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Am patit la fel ca si tine, numai ca la noi au fost decat 2 luni de despartire, ajungi la un moment dat sa te gandesti ca nu-ti va fi chiar asa de greu singur, sunt sigura ca te iubeste, altfel nu te-ar fi asteptat.Va veti reveni dupa aceasta perioada si sper sa fie la fel ca la inceput, fiti increzatori unul cu altul si veti reusi in continuare sa va mentineti relatia.Bafta!

| lola_8253 a răspuns:

Nu prea cred ca mai este ceva de salvat ea te'a inlocuit o femeie nu poate sta atata timp singura are pe altcineva pacat pentru voi