| RAY a întrebat:

Sunt laptopurile bune pentru a juca ocazional pe ele?

am citit ca se suprainclazesc rapid si ca se strica rapid astea cu placa gtx 960m nVIDIA

2 răspunsuri:
| Metalheadforever666 a răspuns:

Ocazional,da.Dar daca vrei sa te joci mult atunci trebuie sa iti iei calculator.Laptopurile se incalzesc rapid dar cu aerisire buna nu o sa ai probleme asa mari, nici calculatoarele nu sunt imune la supraincalziri.

| Ađrian90 a răspuns:

Bă, dacă trebuie să duci leptopul cu tine, ia-ţi un laptop, pentru nişte jocuri ocazionale, e ok. Dar dacă nu-l duci nicăiei şi stai doar acasă pe Facebook, Youtube şi prostii şi mai vrei să te şi joci, atunci ia-ţi un calculator, e mai bun şi mai ieftin.