| rytutza a întrebat:

Sunt membru nou. Ce se intampla cu punctele acumulate si cu voturile? As vrea sa stiu, ce rost au?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venittongue
Niciun rost... avansezi in clasament si cam atat.

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bine ai venit pe TPU happy
Nu faci nimic cu punctele.Este ca sa spun asa o recompensa pentru ca dai sfaturi happy

daniela
| daniela a răspuns:

Bine ai venit printre noi. Cu punctele acumulate se face un clasament care in multe cazuri poate sa te stimuleze si sa-ti creasca dorinta de a mai ramane printre noi. Dar normal nu te ajuta la nimic.

| JustMeFlory a răspuns:

Hello! Bine ai venit! Sper sa iti placa pentru TPU!
Nu se intampla nimic cu punctele, raman acolo, ele doar iti arata eficacitatea ta pe site, la fel si voturile.cum te percep pe tine userihappy

| turtl3 a răspuns:

Poti cauta la "Cauta intrebari sau raspunsuri"... sunt foarte multe intrebari de acest fel, cu raspunsuri cu tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Bine ai venit printre noi.
Punctele acumulate te ajuta sa urci in top/rank.
Voturile sunt pentru cat de bun sau mai putin bun a fost raspunsul tau la o intrebare.
Una peste alta te pot ajuta sa devi expert TPU.
O zi excelenta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate conteaza doar daca vrei sa fii in top sau sa devii expert TPU.Bine ai venit!