| ADY_5784 a întrebat:

Care-i treaba cu funditele si punctele acumulate pe TPU? Ca sunt nou si nu prea stiu!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

ADY, si eu eram exact ca tine la inceput. oh go on Nu intelegeam care-i treaba cu "funda" si ce vrea ea sa insemne. rolling on the floor oh go on Am descoperit intr-un final, ca "funda" este egala cu "raspuns castigator". In final (dupa trecerea celor 3-5 zile), cel care pune o intrebare, trebuie sa se hotarasca, raspunsul cui merita sa fie declarat "castigator", si atunci autorului acelui raspuns i se ofera "fundita" - un fel de medalie oranj. laughing Iar punctele te ajuta in urcarea in clasament. Daca n-ai inteles pe deplin, intreaba-ma, o sa-ti explic mai bine!winking day dreaming

P. S. cel mai bine ai putea sa te lamuresti, daca intri la "INTREBARI FRECVENTE" (in partea de sus al paginii) si citesti totul cu atentie. peace signwinking

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente Nu strică să citeşti regulamentul site-ului...

| Vizitiul a răspuns:

In urma raspunsurilor declarate sau nu castigatoare vei primii nu numar de puncte. Punctele au menirea de a te ridica in rank.
Rank- locul pe care-l ocupi din numarul total de useri al site-ului.

| Oana_5036 a răspuns:

Daca pui o intrebare si iti raspund mai multi useri poti sa alegi un raspuns castigator.(ai o fundita in partea dreapta pe care sa dai click)

fundita?

Întrebări recente