| Miruna0909 a întrebat:

Sunt singura care atunci cand cineva ma enerveaza/ se cearta cu mine/ ridica tonul la mine, încep să tremur și sa am ganduri să omor persoana respectivă? Orice gand de ăsta rău, să bag cuțitul in el/ea, sa l dau de pereti cu capul, etc, față de acea persoană, indiferent că e o cunostiinta sau cea mai apropiata persoana, un membru din familie. Ar trebui sa ma duc la psiholog? Am probleme mari cu nervii si cu răbdarea? Sunt nebună/psihopată? Mereu am avut asta

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

"Ar trebui sa ma duc la psiholog?"

F¹¹ck yes.

| Sportacus123 a răspuns:

Dacă ai avut obsesie cu spălatul pe mâini(TOC) sunt normale gândurile de a omorâ pe cineva sau altele. Dacă nu ai avut asta, nu știu ce să zic...

| VadimIvanov a răspuns:

Nu este ok asta.

| Tekken33 a răspuns:

Ar cam fi necesar, pare ceva serios, de neglijat.