| Lovelypeaches100 a întrebat:

Sunt singurul care a observat ca fetele infumurate cu figuri, care stau cu anumite persoane doar din sila sau uneori chiar marginalizeaza unele persoane si carora le place sa intre in certuri, care au o atitudine complet diferita fata de profesori si lingusesc, sunt tot timpul fetele care spun ca vor sa ajunga psihologi/invatatoare pentru copii pentru ca "simt" ele ca sunt menite pentru asta? Lol

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca esti singurul, avand in vedere ca sunt ~7.804.611.349 persoane pe Pamant.

| RKBlue a răspuns:

Tocmai ai descris-o pe fosta mea profesoara de matematica...

| Lovelypeaches100 explică (pentru RKBlue):

Cam asa e si profa de romana... a venit odata la clasa si a inceput sa spune ca, "multa lume i-a spus ca poate sa vorbesca deschis cu ea, si ca ar fi facut un psiholog excelent" si eu am scris ceva pe caiet, si nu am vrut sa ii arat si mi-a trecut un 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neapărat aşa.
Eu ştiu că tipe de genul vor să devină ori modele, ori să găsească un tip cu bani care să le întreţină.
Eu n-am întâlnit fete de genul care să-şi dorească aşa ceva.

| Lovelypeaches100 explică (pentru anonim_4396):

Cu siguranta este cel putin O tipa de genul la tine in class, fereste-te de ele, sunt niste ciuperci care se raspandesc

| Speranta12 a răspuns:

Da, tipul ala de fete vor mereu sa dea ele o lectie cuiva laughing

| Lovelypeaches100 explică (pentru Speranta12):

Ma jur, pretind ca stiu tot si dupa le vezi ca nu stiu sa ceara popcorn la cinema smh