| anonim_4396 a întrebat:

Sunt trista din cauza ca o prietena a promis ca mergem in oras de o saptamana si acum zice ca nu o lasa. Am asteptat atat... Ce sa fac ca sa imi treaca supararea? Stiu...sunt suparata pe un lucru banal dar chiar am vrut sa mergem.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu mai fi trista te rog eu mult de tot.gandeste-te la cei care ar vrea sa fie fericiti si nu sunt. ce n-as da eu sa am un motiv atat de banal. mi-as lua o punga de chipsuri de la magazin si m-as pune sa vad o comedie la caldura in camera. dar nu pot sa fac astea, ca nu ma simt in stare.
nu fi suparata, ca nu ai de ce, fi fericita ca nu ai probleme.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ştiu cum e, bine nu legat de o ieşire în oraş ci pur şi simplu faptul că ţi-ai dorit ceva, indiferent dacă e ceva important sau nu. Uită-te la un film, o comedie bună! Te va înveseli! Baftă!

| dhraqull a răspuns:

Iesi cu altcineva.