| DejaVuDoc a întrebat:

Eu nu o inteleg frate, seara cand ma supara imi zice ca sunt al ei si ca ma iubeste si ca sunt totul pentru ea ca nu ma va lasa vreodata sa astept si daca are vreo problema pe mine ma suna si la 19 ore dupa ce imi face chestia asta o sun de 14 ori (an numarat, si pe Vodafone si pe Orange) si imi raspunde dupa o ora si imi zice ca era suparata si ca nu vroia sa imi zica ca s.a certat cu prietena ei cea mai buna si ca nu a vrut sa ma deranjeze cu din astea si ea mi.a promis ca imi va spune orice si din astea, stie cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| KTyy a răspuns:

Tine mult la tine, si eu ii spun mereu prietenului meu daca sunt trista...sau ma simt rau,dar de multe ori ocolesc sa-i spun pentru ca stiu ca are si el problemele lui.happy Nu se intampla absolut nimic,stai calm, nu o cunosc, ca sa pot sa-ti spun: DA, te iubeste! Insa nici nu e un semn ca nu mai tine la tine sau ceva, incearca sa vorbesti deschis cu ea!winking

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Tipic femeilor... lipsa de încredere.

| DejaVuDoc explică (pentru Azµre):

Da dar imi spune cand se ceart cu altii sau cu maicasa, insa cand este sa planga cum a fost azi nu imi raspunde la telefon ca nu vroia sa ma streseze cu problemele ei...

| Azµre a răspuns (pentru DejaVuDoc):

Trebuie să discuți serios cu ea pe tema asta. Spune-i vrei să fim un cuplu, nu-mi ascunde nimic, și la bine și la greu voi fi înțelegător dacă nu măcar voi încerca să fiu înțelegător

| Raiiiisa a răspuns:

Cred ca apeleaza la tine doar cand are vreo problema sau are nevoie de ceva.Acuma tu o cunosti si stii ce fel de persoana este.
Sau poate ca este mai retinuta si nu ii place sa se victimizeze daca are o problema, dar daca sunteti prieteni buni, nu ar trebui sa aveti secrete.