| Candy a întrebat:

Sunt trista sunt foarte trista cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
persoana pe care o iubesc nu e langa mine'e si e departe nu stiu ce sa fac vreau s-o vad cat mai repe dar nu stiu cum crying
vreo idee ca sa nu mai fiu asa?
sa nu ma mai gandesc la accea persoana?
nu pot so uit
si va dati seama ca sunt un copil de 13 ani si nu pot pur si simplu sa ma duc asa

nu stiu daca cineva a trecut prin ce trec eu acum?
nu stiu daca cineva ma intelege?

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Stai linistita ca nu esti nici prima nici ultima. Strabunica a asteptat 4 ani pina a venit strabunicul de pe front si nu a patit nimic