| Ana213 a întrebat:

Sunteti de acord cu afirmatia lui Puya :,, Fetele cuminti sunt inebunite dupa baieti rai de fapt"?

13 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Da, sunt de acord.
Si are MARE dreptate.happy

| AndutzaAndu a răspuns:

Da, sunt de acordbig grin

| PauLa.M a răspuns:

Am fost intr o situatie asemanatoare. nu e din propria initiativa..se intampla fara sa vrei..fiind cuminti..ne place sa avem un gram de nebunie langa noi si sa fim protejate!

| Victoria a răspuns:

Da. Atunci cand ambii parteneri sunt cuminti, nu prea exista sare si piper in relatie. Pe cand atunci cand baiatul este foarte extrovertit, e mai bine.

| sTeFaN. a răspuns:

Da, sunt de acor. Opusurile se atraghee hee.@Dumnezeu Puya nu a scris nici o cartelaughing.

| CDelia a răspuns:

Fetele cuminti si cu putina experienta sunt mult mai usor de prostithappy

| mikella a răspuns:

Da

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Da pe deplin de acord, timiditatea si linistea, tinjeste intotdeauna, dupa opusul lor, aroganta, felul dezimvolt de a frapa

| hmmmmmmmm a răspuns:

happy Stii vorba aia... opusurile se atrag! Dar cred ca tocmai de-asta a facut si Puya versul, stia ca prinde la public happy

| missME a răspuns:

Pinky nu e chiar asa... poti sa fii cuminte dar nu proastawinking
si da sunt de acord cu afirmatia asta, cum spune si paula, ne place sa avem un gram de nebunie langa noihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e asta? Ce carti a scris?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAAAAA contrariile se atrag.ai invatat caracteristicile magnetilor? polii opusi se atrag... + cu + / - cu - se resping...

| Angel_9431 a răspuns:

Da contrariile se atrag.