| Adda3456 a întrebat:

Buna TPU.:* mie imi place de un baiat.Es genul de baiat mai cuminte si de obicei imi placeau baietii altfel cum spune si cantecul "fetele cuminti sunt inebunite dupa baieti rai de fapt"..sa fie doar atractie fizica?

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pai ia vezi si tu, e atractie fizica sau e altceva? vorbeste si tu cu el si vezi ce spune

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Cantecul ala greseste. Nu conteza caracterele. Daca iti place de el iti place si gata. Ce mai? Si unei prietene de-a mea ii place de un baiat, si ea e o fata buna si o eleveva vuna cu note mari, iar el numai rau nu e. Adica se ofera sa faca tot ce avem nevoie(uda buretele chiar daca nu e de serviciu; nu injura; nu e rautacios; e cam copilaros), cantecul ala are si expresii. Daca il placi il placi si gata. Poate e atractie fizica, dar asta conteaza de caracterul tau. Unele persoane nu au sentimente fata de cei, cum sa zic mai putini aratosi, altele au doar pentru ei. Deci "asculta-ti inima" si fa ce crezi : Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Azµre a răspuns:

Băieții cuminți : Oferă respect, sinceritate, încredere și înțelegere
Băieții răi: Fac ce-i taie capul, mint, niciodată nu o să te înțeleagă de ce faci un lucru sau altul și o să fii pe locul 2 mereu.

| Isabella95 a răspuns:

Eu cred ca e doar atractie fizica!

| Dariiiii a răspuns:

Nu conteaza ce zice cantecul. Daca tu il placi sau esti atrasa de el, atunci petrece mai mult timp cu el si vezi daca chiar simti ceva sau daca ti s-a parut. happy