| euforiaa a întrebat:

Sunteti de acord cu invalidarea referendumului? Eu da!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, le-a fost frica sa nu intre la parnaie si de aia au refuzat sa-l dea afara pe nesimtitu`de basescu. Poate in noiembrie daca lumea se scoala bine dimineata vor vota pe altcineva.

| euforiaa explică (pentru mgtow):

Daca spui ca le-a fost frica sa nu fie arestati, inseamna ca esti constient ca au facut ceva ilegal! Eu nu il sustin pe Basescu, insa nici nu pot fi de acord cu ce a facut Antonescu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Dar in noiembrie nu sunt alegeri prezidentiale sad

| Woodenpints91 a răspuns (pentru euforiaa):

Nu lua în seamă ce zice Spetsnaz, este omul cu cea mai mică cantitate de neuroni de pe site. I se pare că dacă îl laşi pe Basescu să-şi termine mandatul pentru care a fost ales, eşti nesimţit, prost şi ignorant.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stii tu.

| eurynomus a răspuns:

Eu nu sunt k trebuie sa mai stam 2 ani cu betivanu ala care mai este si bolnav psihic ( e parea psihiatrilor) suntem o natie da kk daca n am reusit sa scapam de gunoiu ala uman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu.

| Tashline a răspuns:

Eu nu!

| EmaGuillotine a răspuns:

Hei.
Sincer nu mi-am format o părere. Dar gândindu-mă, nu. Băsescu ne-a făcut destule, trebuia să-l lase şi pe Antonescu să ne facă ceva...oh go on