| Alex a întrebat:

Sunteţi de acord sau nu cu procesul și execuția soților Ceaușescu? Argumentaţi, vă rog.

1 răspuns:
| Hombre a răspuns:

Procesul in sine a fost tras de par si cea mai mare greseala a facut-o avocatul aparari, cred ca e caz unic in istoria acestei practici, atunci cand ia acuzat pe clienti lui cand de fapt trebuia sa-i apere. Ca au fost executati nu-mi pasa deloc s-a meritat, dar mai erau si alti. Si cand te gandesti cate crime au facut comunisti in Romania si a platit doar unu'.