| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti mandrii ca sunteti romani nu vorbesc de conducerea din romania vorbesc de tara. big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal ca sunt mandru.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Daa foOoOArte mandraa \dancing

| rony a răspuns:

Mandri ca suntem romani avem motive, ca cine ne conduce e alta poveste.Vezi tu altii mai buni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"we have women,culture, landscapes and nice people, but we are poor"

| ReyRey_8562 a răspuns:

Ca tara RO este fffffffff tare. E misto ca istorie & cultura si toate cele dar nu m-as mai antoarce nici sa ma platesty. (imi pare rau ca am ajuns la concluzia asta dar asta este nu am ce face!