| madaa a întrebat:

Sunteti mandrii ca sunteti romani nu vorbesc de conducerea din romania vorbesc de tara happy?

Răspuns Câştigător
| RMihai a răspuns:

DA DA sunt madru ca sunt roman, am stat in alta tara mult timp si mi-am dat seama cat de patriot sunt laughing avem o tara frumoasa bogata natural noi romanii suntem niste oamenii isteti milosi mai sunt atatea de zis...nu vb de tzigani sau romani unguri care nu fac parte

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Se putea si mai rau...

| madaa explică:

Da si eu sunt foarte madra si imi aduc aminte de fiecare data cand merg in vacanta in alta tara atunci cand sunt acolo simt asa un dor nespus d ecasa iar atunci cand intru in tara ma siumt atat de bine tot timpul spun ca am ajuns acasa cu adevarat :X:X

| romanu22 a răspuns:

Sunt foarte mandru ca sunt roman. Fundita?