| acerr a întrebat:

Tarom, azi la tv spune ca acolo se lucreza in famile,angajatii sunt toti rude,de la mare la mic.Nu am apucat sa vad in intregime,Dar acum fac legatura,disparaeau bagaje,se faceau reclamatii, valiza nu aparea si nu erai nici despagubit! pai daca ei sunt toti neamuri... ce chestie doamne

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Așa se întămplă și când domnește un rege sau un dictator, toți cei de la conducere sunt rude sau mafioți. Atunci dispar bagaje și oameni. Ce chestie!

| acerr explică (pentru sadrian46):

Hehehe,ai dreptate!
cum ti a trecut ziua?