| 6cai a întrebat:

Tatal meu si-a incarcat alaltaieri creditul cu 4 euro. De obicei i se activeaza o optiune automat. Ieri a putut vorbi, nu a verificat la 333, cate minute sau credit are. Azi a vazut ca nu mai poate suna, spune sa verifice creditu lsau minutele formand 333, dar culmea? Are vreo 2.70 euro. De ce nu poate sa sune? De ce nu s-a activat optunea? Dar dc nu poate sa sune, are credit.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să sune la Relații cu clienții sau să meargă la un magazin de telefonie mobilă pentru a rezolva problema!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Optiunile se activeaza in aceeasi zi in care expira daca atunci cand au expirat nu are credit sa se reactiveze automat, trebuie sa seteze singur optiunea.in acest caz el nu si-a bagat minute si a vorbit de pe credit si e normal sa ramana cu 2.70

| 6cai explică:

Dar are credit, de ce nu poate suna?