| nuclearsinger94 a întrebat:

Am activat ieri o optiune de 5 euro de la Orange, aceea cu 500 min/sms si 50min nationale. Mi-a aparut ca s-a activat, dar azi dupa ce am vorbit o jumatate de ora imi zice sa verific creditul si am verificat la 333 si nu mai imi apar minutele acolo. Ce sa fac? Mi-ar putea cineva trimite 4 euro cumva? si I-as returna dupa ce am bani? va dau numarul prin email daca vreti : blackangel2096@yahoo.com. Mersi anticipat!

1 răspuns:
| pirla a răspuns:

Sa stii ca daca nu ti-au trimis mesaj ca s-a activat optiunea inseamna ca a ramas tot cu euro.