| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te-ai simtit vreodata singur desi erai printre oameni? Oare de ce se intampla asta?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Neînţelegere, mentalităţi diametral opuse...

| Bacemi a răspuns:

Pentru ca nu te simti inteles, ceilalti au alte valori decat tine si nu sunteti pe aceeasi lungime de unda cu privire la lucrurile imporante pentru tine.

| Doub a răspuns:

De foarte multe ori
pentru că nu ai acea conexiune cu persoanele de lângă tine şi te simţi dat la o parte şi neînţeles

| Mayhem666 a răspuns:

Eu ma simt singur mai mereu, si nu poti stii ce sentiment placut imi ofera asta. Vreau sa ma teleportez in lumea animeurilor si sa raman acolo pe vecie. Nu crezi ca ai pus cam multe intrebari azi? M-ai intrecut, am inteleg, gata, poti sa te opresti. No hate!

| Florentina9210 a răspuns:

Eu m-am simtit singura cand stateam cu cineva la poarta.

| syd2 a răspuns:

Nu sunt singur, ma am pe mine si pe multe alte persoane in cap

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Si eu la fel laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Da m-am simtit si inca ma simt, unele persoane care sunt in cercul tau de prieteni gasesc alte chestii de vorbit cu celellate tu de obicei zici sa te dai la o parte si asa se intampla totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba esti cu oameni care nu te inteleg si nu au nimic in comun cu tine.

| August99 a răspuns:

Da m-am simtit singura cand eram cu cineva pentru ca in momentul ala persoanele respective aveau discutii foarte prostesti si ma simteam singura matura. si cam asa ma simt la scoala. si acasa... si nu-mi prea place. Oare ce sa fac in privinta asta?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

E vorba de ceva trecator.

| mnbvf a răspuns:

Da, cam mereu mă simt așa. Sunt foarte puține persoane pe care le-aș vrea prin preajmă. Nu știu cum să-ți zic, dar oarecum îmi place singurătatea. Ce spui tu se întâmplă în momentul în care ești înconjurat de oameni care pur și simplu nu-s pe aceeași lungime de undă ca tine.