| anonim_4396 a întrebat:

Te consideri o persoană fericită și împlinită din punct de vedere emoțional?

https://www.youtube.com/watch?v=b41OrSDcBXI

36 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca mi se duce gandu la o tanara care nu imi da pace in cap si suflet

| FemeiaPisică a răspuns (pentru mgtow):

Te-ai îndrăgostit? Și șoferii de tir se pot îndrăgosti? Dar, nu ar trebui să simți o stare de bine, nu una de rău?

| mgtow a răspuns (pentru FemeiaPisică):

I-am zis sa ma blocheze dar nu vrea, e una care isi urmareste interesele si ma tot uit la fb ei o cunosc din copilarie si s-a schimbat in mai rau, acum sant sofer pe autobuz

| Aasdfghj a răspuns:

Da.

| T0T a răspuns:

Nu.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

O să vină și alte furtuni, nu este ultima! Nu ai motive să te întristezi.

| T0T a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Îmi plac furtunile atât timp cât am o umbrelă. Se poate rupe, știu, dar pot avea grijă de ea.
Din păcate nu este vorba neapărat de o furtună ci doar de o vreme înnorată și friguroasă care nu se mai termină și nici nu se va termina prea curând.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Te simți singur cumva?

| T0T a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Mă simt în mai multe moduri. Nu știu dacă neapărat singur. Mai mult neputincios. Dar cum spuneam, mă simt în mai multe feluri și nu cred că ar trebui să fac o dramă aici.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Vrei să discutăm în privat?

| T0T a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Nu este nevoie, mulțumesc.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Mă îngrijorezi...Normal că nu te simți bine când îl ai pe urâtul ăla din imaginea ta. Ce ai făcut cu pisicul ăla frumos cu ochi albaștri pe care ți l-am trimis? Unde este?

| T0T a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Nu este urât, serios mie chiar îmi place stilul lui. Tipul este extrem de inteligent și știe să se exprime extrem de bine prin stilul său.
De ce să te îngrijorez? Supraviețuiesc. Să te îngrijoreze cei care chiar ar trebui. Ai grijă de tine.
Nu știu unde este.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Îmi poți trimite o imagine veselă? Orice, doar să fie o imagine veselă după părerea ta.

| T0T a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Nu simt nevoia să fac asta acum. Altă dată.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Așteaptă puțin, nu te deconecta încă.

| T0T a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Vreau să mă uit la un film. Nvm, ar fi o imagine dar nu o pot da pe site din diferite motive și nu vreau să le spun.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Atunci, vizionare plăcută. Îți trimit ceva mai târziu.

| OldSoul a răspuns:

Depinde la ce te referi, in general nu.
In legatura cu clipul, da, ar fi ideal sa se intample asa ceva, dar realisti sa fim, trebuie sa mai treaca multe generatii pana sa se intample asa ceva... daca se va intampla vreodata.

| Dariusuu a răspuns:

Absolut.

Pot să mă uit cu uşurinţă în oglindă fără să-mi fie ruşine de mine.

Tu poţi face asta?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Dariusuu):

Nu, fluturașule, nu pot face asta.
Dacă mă uit în oglindă și văd ce privire somnoroasă am și ce puchini imenși am la ochi îmi este puțin rușine.

| Dariusuu a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Eşti simpatică crede-mă dar fără ironie acum. Ştii, sunt multe persoane care nu mai nici un pic de deminitate măcar, tot ce ştiu să facă este să facă rău.Eu chiar vorbeam pe bune, fără glumă, fără ironie, fără sarcasm.

Eu pot spune că nu am făcut niciun rău în viaţa mea ( poate am rănit la rândul meu fără să vreau ) dar chiar mă consider o persoană împlinită.

Înţelegi?

Dar şi dacă nu înţelegi nu-i aşa grav

| Suck a răspuns:

Nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce s-a întâmplat, scumpa? De ce nu ești fericită? Poți să îmi argumentezi de ce nu ești fericită?

| anonim_4396 explică (pentru FemeiaPisică):

Prefer să nu argumentez. mă rezum la un simplu nu happy

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Înțeleg, nu insist. Uite, o să treacă perioada asta mai urâtă. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Offf, din acest motiv este supărat acel om din imaginea ta de profil? De ce este supărat?

| anonim_4396 explică (pentru FemeiaPisică):

Are motivele lui, nu este ceva ce ar vrea să discute cu necunoscuți pe un site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deloc, nu-mi va ieşi niciodată nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur ca da.

| justadream94 a răspuns:

Dap.iubesc si sunt iubit.

| dorikse a răspuns:

Nu