| Căpșunica2 a întrebat:

Te consideri o persoana rabdatoare?
Cata rabdare ai de la 1 la 10?

16 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Am răbdare, dar răbdarea mea are o limită. De obicei sunt o persoană foarte calmă dar când vine vorba de nesimțire și miștocăreli mă enervez foarte rapid.

| Idkidk a răspuns:

Păi vreo 3-4.

| deeeaqq a răspuns:

De obicei, da.
8.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu. Intre 2 si 3

| Căpșunica2 explică (pentru UnBroken2016):

Cam slabut
:-[

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Căpșunica2):

Nimeni nu e perfect

| Căpșunica2 explică (pentru UnBroken2016):

Bineinteles. Oricum nu am vrut sa te critic.
Nici eu nu stau chiar asa bine la capitolul asta si nu e usor.

| VelaJohnny a răspuns:

7-8 big grin (dar e in functie de favorabilitatea circumstantelor, daca toata lumea e agitata in jur de exemplu, poate sa scada cifra. )

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, sunt o persoana rabdatoare in relatie cu elevii mei, cu colegii, cu prietenii, cu membrii familiei, cu catelul meu.
Imi dau 9, la acest capitol. Si lucrez sa devin de 10!

| Căpșunica2 explică (pentru Cameliapantiru):

Putine persoane au rabdarea unui profesor.
Felicitari pentru ca doriti sa progresati.

| Cameliapantiru a răspuns (pentru Căpșunica2):

Multumesc!
Si da, imi doresc sa progresez, pentru ca, in opinia mea, lipsa rabdarii deterioreaza mult prea mult relatiile interumane. iar eu imi doresc sa fiu pentru elevii mei (si in mare masura si reusesc) intai o foarte buna prietena si, abia apoi, un mentor/un dascal.

| Aberdeen a răspuns:

6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de situatie dar in general incerc sa fiu cat pot de rabdatoare.
Intre 6 si 9 happy

| BadAngel3 a răspuns:

7. Cred ca e destul de bine. Cred.

| Căpșunica2 explică (pentru BadAngel3):

Cam in media asta ma incadrez si eu.

| Адина a răspuns:

Uneori.
6,9-7.