| GabrielaaGbai244 a întrebat:

Tematica întrebări e asa i-am pus unui tip o întrebare:
Care e opinia ta personala în legătură cu diferența de înălțime dacă eu sunt mai înaltă decat tine iar tu nu. Tu la adidași poți purta platformă cu câțiva cm ca să te ridice, dar la ocazii nu te ridică. El având 1.66 eu 1.70.
Răspunsul lui: Eu nu am nicio problema in privința asta. Singurul impediment care poate apărea este ca tie sa nu îți convină câțiva cm la înălțime.
Pentru mine nu e important ca ești mai înaltă puțin ca mine
Poți purta și platforme.
Dacă ne iubim nu contează înălțimea sau chestii de genul laughing

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bun si noi cu ce putem sa te ajutam?

Vad ca "tematica" din capusorul tau ai pus-o pe forum, dar pentru noi nu are nici o logica sau sens.
Ce vrei de la noi?
Cu ce te putem ajuta?

| GabrielaaGbai244 explică (pentru Violleta2022):

Dacă era din capul nu mai scriam, iar tu nu mai raspundeai laughing)

| sierra1 a răspuns:

"Tematica întrebări e"

"opinia ta personala"

"eu sunt mai înaltă decat tine iar tu nu"

"poți purta platformă cu câțiva cm ca să te ridice, dar la ocazii nu te ridică"

"Dacă ne iubim nu contează..."

de acord, nu mai conează nici logica (lipsa ei) nici gramatica

| GabrielaaGbai244 explică (pentru sierra1):

Fiecare are dreptul la opinie

| GabrielaaGbai244 explică (pentru sierra1):

Scuze dar nu port tocuri nu le sufăr.

| sierra1 a răspuns (pentru GabrielaaGbai244):

Opinia e una, proba de (in)cultură e alta.

Dar tu să fii sănătoasă!

| dullcat a răspuns:

Si care e intrebarea?

| mODIN a răspuns:

Nu gandeste toata lumea ca tine. Din cate am observat, pentru multe fete/femei, a avea sub 1, 80 e mai putin acceptabil decat a fi criminal in serie. rolling on the floor

| StoicAnalysis a răspuns:

Ok si? Vrei sa auzi opinia noastra despre asta sau ce? Tu ai spus o intamplare de a ta, dar nu ai specificat inainte sau dupa ce anume vrei sa stii despre asta.

| EestiSodalane a răspuns:

Și de ce ne-ai zis asta? Ai o nelamurire sau?

Răspuns utilizator avertizat
| Ganderoaica a răspuns:

Ai primit răspunsul ăsta fiindcă celor născuți după 2000 cu precădere, nu le mai pasă dacă fata/băiatul e mai înaltă/înalt, nu mai contează problema cu înălțimea și altceva de genul, se acceptă aceste lucruri mai ușor: important este dacă îți place ție și gata.
Și eu am peste 1, 70 și mi se dă apă la moară de familie și prietenii de familie să nu-mi iau pe unul mai mic la înălțime decât mine. Nu țin cont de ce ți-am spus mai sus, sunt mai conservatoare de felul meu.