| GoddessMaui a întrebat:

Ti-ar placea sa lucrezi intr-un circ? Nu neaparat ca acrobat ci poate ca asistent. Sau ce cariera de genul ala, t-ar placea? Ceva exotic, plin de aventuri si in care sa calatoresti mereu.
http://www.cirquedusoleil.com/en/home.aspx#/en/home/show s.aspx

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Dar de ce nu? Suntem liberi să facem ce ne place și nu e bine să fim opriți pe tot drumul. În plus dacă nu mi-ar mai plăcea după aceea aș putea oricând să renunț foarte ușor și să mă apuc de altceva. Măcar știu că am încercat, senzația contează cel mai mult pentru că doar astfel îmi voi putea da seama cu adevărat ce îmi place să fac, ce vreau eu de la viață și ce mă face nefericit(ca altădată să pot evita asta).
Be free to do what you want!

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu. Nu-mi place să văd animale chinuite.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Mi-ar plăcea la nebunie.
Pe curând!

| CosminC86 a răspuns:

Salut! Asta e ultimul lucru pe care l-as face in viata asta de rahat.

| EvaneSScence a răspuns:

Nu, mi-e mila de animale si in plus circul mi se pare foarte trist. Poate si din cauza clovnilor.
De calatorit imi place foarte mult si daca e sa fie o ocupatie, mi-ar placea sa lucrez cativa ani pe un vas de croaziera. Nu stiu cat e de exotic, dar as vrea sa vad multe locuri gratishappy

| GoddessMaui explică (pentru EvaneSScence):

Dar circul nu inseamna lei biciuiti si elefanti care merg pe baloane. Uita-te la Cirque du Soleil e cel mai mare circ din lume. Are acrobati, traceuri, luptatori, magicieni si cantareti, au spectacole spectaculoasehee hee

| EvaneSScence a răspuns (pentru GoddessMaui):

Eu stiu ce am vazut eu la circ si ce am vazut in filme. Ala e circ de lux si sincer, nici ala nu imi place foarte tare. Poate si pentru ca am emotii uneori cand ma uit.

| Delicacy a răspuns (pentru GoddessMaui):

Artă pură...
http://www.youtube.com/watch?v=Xi4DGaQzB2A
Şi melodia de asemenea.

| GoddessMaui explică (pentru Delicacy):

Nu mai pura decat lacrimile mele de tristete :((
https://www.youtube.com/watch?v=y8YjtozRX1o

| Ƨirenia a răspuns:

Nu...Urasc circul